3 найчудовіші кав ярні в Європі


3 найчудовіші кав ярні в Європі

навколо кав ярні

Індивіди беруть участь у дискусії, оскільки відомо, що інформація фактично взаємодіє, а також, коли ті, хто думає про національну політику, критикують федеральну владу за кожну гнучкість, а також не боячись, тому що федеральна влада не дотримується того, що люди стверджують. Насправді беруть участь невинні відеоігри… схожі на шашки, класики, а також шахи. Крім того, молла, дервіші, а також поети перетворюються, розповідаючи казки у віршах або навіть у прозі. Розповіді моллас і дервішів насправді є етичними уроками, такими як наші проповіді, але вони не вважаються скандальними, а не тому, щоб взяти їх до відома.

Насправді ніхто не зобов’язаний припиняти свою відеоактивність чи навіть обговорення через це. Молла, безумовно, стане в центрі, або навіть у певній точці qahveh-khaneh, а також почне голосно викладати, або навіть дервіш раптово ввійде, а також каратиме зібране за марнославство світу, а також власних продуктів. Часто трапляється так, що 2 або навіть 3 особи говорять одночасно, віч-на-віч, інші навпаки, а також у деяких випадках один буде фактично проповідником, а інший – оповідачем.

саме тому це одна з найфантастичніших кав ярень

1. Kaffeemodule – Відень, Австрія

Kaffeemod, швидше за все, серед найменших кав’ярень Європи, не пропонує спеціалізованих страв, крім кави. Химерна, але практична, ця кав’ярня з дірою в стіні займає більшу частину їхньої площі. У кав’ярні фактично є місце лише для 8 людей, а їхні пристрої для фільтрації кави тримаються на поверхні стіни терміналу бариста для максимального використання площі.

Kaffeemodul співпрацює з гамбурзькою фабрикою прямого імпорту Quijote Kaffee, а також з різними відвідувачами. Якщо вас запропонують через Valentin або навіть Boris, Austrian Makers Mug Champ, а також Austrian Sampling Mug Champ спеціально, після цього ви, а також ваша кава залишатиметеся в руках без ризику кав .

2. Кавові пірати – Відень, Австрія

Незважаючи на те, що кав’ярня фактично більша за розмірами порівняно з Kaffeemodule, пошук стільця в Coffee Pirates, безсумнівно, виявиться не менш складним. Як початкова кав’ярня третьої хвилі, а також спеціалізована кавоварка у Відні, Coffee Pirates насправді є сучасним аналізом традиційної віденської кав’ярні. Тому поєднання фону та сучасності фактично змушує нашу команду вигукувати хвалу Відню як (з нашої стильної точки зору) одному з найкращих кавових міських районів у Європі.

Вестибюль, а також обідні столи ідеально підходять для команд, однак відвідувачі можуть виявити, що самі сидячи біля домашнього крісла під вікном, це справді найкраще місце для індивідуального перегляду. Якщо ви виберете еспресо-суміш, вам буде фактично надано 2 варіанти кавових зерен одного початку. Ваш вибір, безумовно, буде фактично наданий вам ретельно створений, а також пішов разом із листівкою, що містить інформацію про вибрані вами боби.

3. Йонас Рейндль – Відень, Австрія

Розташований по всій дорозі, що йде від Votivkirche, а також неподалік від Віденського університету, ви зареєструєтеся разом із експертами у формі, а також слухачами коледжу Йонаса Рейндля. Група Jonas Reindl Coffee Roasters безпосередньо відвідує кав’ярні, які починають працювати, щоб контролювати зусилля, а також небезпеку, яку потребують фермери, щоб забезпечити врожайність разом із виразними смаками. Боби, що надходять із Нікарагуа, безсумнівно, дадуть чудовий темний шоколад, нугу, а також мигдальний смак, тоді як ті, що вирощують у Кенії, безумовно, створять апетитну кислинку разом із великою кількістю вишні, цитрусових і ожини.